EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
1.0345 mea hoʻolako paipu kila kalapona ma Kina
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Nā Paipu Kila Alloy Seamless no Caldera, Boiler
tt1
Nā paipu EN 10216-2 P235gh i hana ʻia e Womic Steelhoʻohana nui ʻia me nā noi wela kiʻekiʻe e like me ka ʻaila a me ke kinoea, nā mea hoʻololi wela a me nā kīʻaha kaomi. ʻO ka EN 10216-2 P235gh Tc2 kahi mea kila kalapona i hoʻomaʻamaʻa ʻia. ʻO ka hoʻohuihui ʻana o ka mea e hiki ai ke loaʻa nā waiwai mechanical kiʻekiʻe. Loaʻa nā Ana Paipu EN 10216-2 mai 10.2mm a 711mm i nā anawaena waho. Loaʻa nā mānoanoa o ka paia o nā paipu mai 1.6mm a 100mm. Loaʻa nā papa hana mai sch5 a XXS. Loaʻa pū nā mānoanoa o ka paia kaumaha e like me nā koi o ka mea kūʻai aku. Loaʻa i ka Paipu Kila P235gh i hana ʻia e Womic Steel ke kalapona, silicon, manganese, phosphorus, sulfur, molybdenum, nickel, chromium a me ke keleawe i loko o ka hoʻohuihui. Loaʻa i ka Mea Kila P235gh ma Womic STEEL ka ikaika haʻahaʻa loa o 360MPa a me ka ikaika tensile haʻahaʻa loa o 500MPa. He nui nā ʻano like ʻole o ka mea EN 10216-2 me nā ikaika hua mai 300MPa a i 630MPa a me nā ikaika tensile liʻiliʻi mai 40MPa a i 830MPa. Hiki i nā ʻano like ʻole o nā paipu EN 10216-2 Grade P235gh Alloy Steel Seamless i hana ʻia e Womic Steel e like me nā paipu capillary, nā paipu hoʻololi wela, nā paipu huki anu, nā paipu ʻōwili wela a pēlā aku. Hiki ke hana ʻia ka hana ʻana o nā huahana ma o nā ʻano seamless a i ʻole welded. Aia nā ʻano like ʻole o EN 10216-2 P265gh i hiki ke hoʻohana ʻia ma kahi o ka mea. Ma muli o ke koi a me ka pono o ke kumukūʻai, hiki ke hoʻohana ʻia nā mea like. Hoʻohana ʻia ka EN 10216-2 P235gh Tc1 i ka ʻaila a me ke kinoea, ka paila, nā mea hoʻololi wela, ka hana mana a me nā noi kiʻekiʻe kiʻekiʻe kiʻekiʻe.